FOTOGRAFIA ARCHITEKTONICZNA


DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W PROFESJONALNĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ?


Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem hotelu, architektem, projektantem wnętrz czy też sprzedajesz dom, profesjonalna fotografia jest ważną inwestycją. Marketing może być kosztowym przedsięwzięciem, ale posiadanie fotografii, które przyciągną wzrok klienta zapewni Ci zwrot z tej inwestycji. Posiadanie profesjonalnie wyglądających zdjęć nie jest już luksusem, jest absolutną koniecznością, aby zostać dostrzeżonym w dzisiejszym wizualnym społeczeństwie „atakowanym” codziennie przez tysiące różnych obrazów.

Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną… (Aldo Gucci, 1938 r.)

FOTOGRAFIA PRZESTRZENI KOMERCYJNYCH: HOTELI, RESTAURACJI, SPA, OŚRODKÓW WYPOCZYNKOWYCH


Dla hotelu, restauracji czy spa, prezentacja własnych przestrzeni w najlepszy możliwy sposób jest niezwykle istotna. Skupiam się na tworzeniu fotografii, które trafnie i artystycznie przedstawiają przestrzeń, jak również prezentują wyjątkowe atuty Państwa biznesu. Dzięki moim umiejętnościom przedstawię Państwa biznes w taki sposób, jaki sobie tego życzycie.

Począwszy od niewielkich, rodzinnych restauracji po ogromne cztero i pięciogwiazdkowe hotele sieciowe posiadam doświadczenie, które pozwala mi podjąć się każdego projektu i dostarczyć fotografie, które moi Klienci z dumą prezentują we własnych materiałach marketingowych przez wiele lat.

FOTOGRAFIA DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ


Częstokroć fotografie są jedynym sposobem pokazania potencjalnym klientom swoich gotowych projektów. Fotografie, które oddają piękno i funkcjonalność Państwa designu są najważniejsze w procesie pozyskiwania nowych klientów oraz tworzenia skutecznych materiałów marketingowych. Moje zdjęcia przetrwają próbę czasu i będą wyglądać świetnie w Państwa portfolio zarówno dziś jak i w przyszłości.

METODYKA I MOŻLIWOŚCI


Łączę nowoczesne techniki wykonywania zdjęć i cyfrową obróbkę w procesie postprodukcji aby stworzyć fotografie, które nie tylko dokumentują przestrzeń, lecz także opowiadają historię i przedstawiają przestrzeń w artystyczny sposób. Każde zdjęcie przygotowuję i oświetlam w sposób odpowiedni dla danego miejsca aby dopełnić Państwa projekt i podkreślić teksturę, rozmiar, treść i zamysł włożony w jego wykonanie.

W trakcie sesji zawsze posiadam tablet, na którym w czasie rzeczywistym można oglądać proces wykonywania zdjęć. Pozwala mi to pracować z Klientem na bieżąco i stworzyć dokładnie takie obrazy, jakie sobie wymarzył. Między innymi ustawiamy obiekty w przestrzeni aby sfotografować je w najlepszy sposób, czy też w miarę potrzeby dodajemy lub usuwamy puntky świetlne, aby nastrój i klimat miejsca przełożył się na finalną fotografię.

UNIKALNA FOTOGRAFIA, KTÓRA PRZETRWA PRÓBĘ CZASU


Jestem perfekcjonistą i przykładam niezmierną wagę do jakości, nigdy nie idę na skróty w dążeniu do stworzenia fotografii wizualnie ujmujących. Pragnę tworzyć obrazy, które będą wykorzystywać Państwo przez wiele lat, zarówno do marketingu jak i zaimponowania nowym klientom.