Jestem rekomendowanym fotografem Google
w projekcie Google Street View dla Firm.

O MNIE


Mieszkam w Warszawie i specjalizuję się w fotografii wnętrz oraz architektury dla branży hotelarskiej i restauracyjnej (horeca), architektonicznej, projektowania wnętrz, przestrzeni komercyjnych a także w tworzeniu panoram 360 stopni i wirtualnych wycieczek.

Fotografia wnętrz dostała się na moją ścieżkę kariery w dość zawiły i nieoczywisty sposób. Można nawet powiedzieć, że dużo było w tym wszystkim przypadku. Z drugiej strony była ona jednak naturalnym rozwinięciem moich zainteresowań oraz umiejętności.

Odkąd pamiętam, zawsze byłem fanem nowych technologii, uwielbiałem wszelkie nowinki technologiczne i godzinami mogłem spędzać czas przy komputerze. Studiując w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie próbowałem swoich sił chyba we wszystkich możliwych dziedzinach zaliczanych do tzw. nowych mediów, począwszy od tworzenia grafiki, poprzez animacje komputerowe, projektowanie stron internetowych i prezentacji multimedialnych, retusz zdjęć i cyfrową obróbkę fotografii, aż po montaż filmów. Ale dopiero fotografia stała się prawdziwą pasją i sposobem na życie pozwalającym w pełni znaleźć ujście mej kreatywności.

Tworzę fotografie artystyczne, które oddziałują na emocje. Trójwymiarową przestrzeń staram się przełożyć na dwuwymiarowy obraz spełniając oczekiwania klienta i jednocześnie zachowując intencje oraz wizję projektanta. Pracuję bez pośpiechu, zawsze starając się najpierw dobrze poznać fotografowane miejsce. Ale w swoim stylu fotografowania nie kończę pracy na doborze najlepszego kadru i wykonaniu zdjęcia. Równie istotny jest dla mnie etap postprodukcji – często łączę technikę HDR i malowania światłem, dzięki czemu każda fotografia posiada unikalny i niepowtarzalny charakter. Jestem perfekcjonistą i zwracam uwagę na najmniejsze detale.

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości fotografii aby zaprezentować swój własny wysokiej jakości produkt, zachęcam do kontaktu. Stworzę fotografie, które będziesz mógł z dumą prezentować w materiałach drukowanych, sieci lub jakimkolwiek innym medium reklamowym, którego potrzebujesz. Moje zamiłowanie do sztuki i technologii oraz poczucie estetyki, w połączeniu z nabytymi umiejętnościami sprawi, że stworzę fotografie, które wyróżnią Ciebie i Twój biznes spośród innych.

Zapraszam do współpracy!

DO GRONA MOICH KLIENTÓW NALEŻĄ M.IN.:


Sofitel Warszawa Victoria

DoubleTree by Hilton Warsaw

Holiday Inn Warsaw City Centre

Mercure Hotels

Fiat Auto Poland

Kärcher Polska

Grupa Nordea

Polonia Palace Hotel Warszawa

Pałacyk Otrębusy

MGallery by Sofitel Prague

DoubleTree by Hilton Łódź

Holiday Inn Gdansk City Centre

Novotel Hotels

Skanska

Miele Polska

Ursus S.A.

Hotel Rialto Warszawa

Mazurkas Conference Centre & Hotel

DoubleTree by Hilton Kraków

Hampton by Hilton Kraków

Moxy Warsaw Praga

Ibis & Ibis Styles Hotels

Orange

Smeg Polska

Scania Polska

GTV

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie